O kancelarii

Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Po ukończeniu studiów rozpoczęła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu, którą zakończyła zdaniem egzaminu radcowskiego.

W trakcie studiów oraz aplikacji współpracowała z kilkoma kancelariami radców prawnych oraz kancelariami adwokackimi, zdobywając bogate doświadczenie w zawodzie.

Jej szeroka praktyka obejmuje zarówno reprezentowanie klientów przed sądami powszechnymi, jak i organami administracji publicznej. Anna Szewczyk, jako radca prawny, reprezentuje klientów będących osobami fizycznymi i osobami prawnymi. Posiada doświadczenie w zakresie prawa handlowego, w szczególności zakładania spółek, stałej obsługi prawnej przedsiębiorców, a także sporów gospodarczych. Ponadto reprezentuje klientów w sprawach cywilnych (m. in. z zakresu prawa rzeczowego, prawa zobowiązań i prawa spadkowego), rodzinnych, administracyjnych.

Oprócz reprezentowania klientów przed sądami i urzędami radca prawny Anna Szewczyk zajmuje się doradztwem prawnym w zakresie projektów umów, procesu negocjacji i doboru optymalnych rozwiązań prawnych służących klientom w rozwoju ich działalności.

Radca prawny Anna Szewczyk dba, aby sprawa każdego klienta została potraktowana w sposób indywidualny, a zastosowane środki prawne były najkorzystniejsze dla jego sytuacji i potrzeb.

Nasze cechy

Doświadczenie

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, wieloletniej praktyce nasze usługi realizowane są z należytą starannością.

Profesjonalizm

Dokładamy wszelkich starań, aby każde powierzone nam zagadnienie rozwiązywane było w opracowaniu spójnego i wielopłaszczyznowego rozwiązania.

TERMINOWOŚĆ

Mając na uwadze Państwa czas, nasze usługi wykonujemy zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem, w pełnej gotowości i dyspozycji

0

Lat Doświadczenia

0

Zadowolonych klientów

0

Obsługiwanych firm

0

Wygranych spraw

Obszary pracy

Kompleksowa obsługa prawna wymaga połączenia wielu elementów, których indywidualny dobór i dopasowanie do potrzeb Klienta przekłada się na jego sukces i zadowolenie. Nasze specjalizacje, doświadczenie, a także współpraca z innymi podmiotami sprawiają, że możemy zaoferować Państwu obsługę prawną na najwyższym poziomie.

Masz pytanie?

Czekamy na Państwa kontakt mailowy.
Wszystkie pola wymagane.